Misie

Witam na forum klanu misie.

Ogłoszenie


#1 2007-12-10 21:01:35

jacek1995

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 17
Punktów :   

hejka

Cześc, nazywam się Jacek.Mieszkam w miescie Nysa(kraj-Polska:)) Jak narazie moim hobby są gry online.Na razie gram tylko w bloodwars i tak chyba pozostanie.Kiedys byłem uzależniony od tego typu gier(plemiona). Do wieku wolę się nieco później przyznać.

Offline

 

#2 2007-12-11 14:27:18

Katta

Miś

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: hejka

siemka wszystkim nazywam sie Damian mieszkam w Bydgoszczy:) mam 18 lat:) interesuje sie oprócz grami tez sportem:P

Offline

 

#3 2007-12-11 14:30:42

jacek1995

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: hejka

Chodziło mi bardziej o to zeby kazdy zakladal osobny temat, ale juz niech będzie tak jak jest. Potem jescze założymy jakieś tematy o sporcie, grach itp.

Offline

 

#4 2007-12-11 20:33:48

HapexamendiosB1I4L9JA

Miś

Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: hejka

No hejka! ładnie tu u was.

Offline

 

#5 2007-12-12 03:06:00

Klara

Miś

Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: hejka

Je suis Konrad. Mój nick artystyczny to kleryk_ . W Blood Wars gram jako Klara. Na co dzień studiuję na pierwszym roku informatyki na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, a pochodzę z Siedlec. Mam 19 lat. Interseuje się szeroko pojetą informatyką i matematyką , grami komputerowymi i jestem projektantem portali internetowych. Po za tym żyję w świecie matrixa, equilibrium, half-life, max payne itp. Grywam sobie na pianinie w formie podstawowej nauki na wlasną rękę.
To tak całkiem sporo o mnie. Może ktoś napisze coś więcej o sobie?? ;>

PS. jacek1995... Czyzby rocznik 1995??

Offline

 

#6 2007-12-12 12:47:17

jacek1995

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: hejka

Hehe zapomnialem że mozna sie domyślić po nicku Też się od czsu powstania zainteresowałem się językiem programowania HTML.

Offline

 

#7 2007-12-13 15:38:42

HapexamendiosB1I4L9JA

Miś

Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: hejka

Jestem uzależnionym od gier BHPowcem i mam 28 lat (o matko). Gra BW jest kompromisem jaki osiągnąłem z moją żonką - nie wymaga pełnej koncentracji przez cały czas. O matko ale ja jestem stary

Mój nick pochodzi z jednej z książek Clive'a Barker'a gdzie Hapexanemdios był bogiem (jedynym płci męskiej), który postanowił zniszczyć wszystkie boginie, a następnie oczyścić cały świat.
Imię to znaczy mniej więcej tyle co "Bóg Szczęśliwego Końca".

ps. Sorki jacek1995, że na Twoim poscie.
Pps. O matko!! jestem tu chyba najstarszy.

Offline

 

#8 2007-12-13 15:49:18

jacek1995

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: hejka

HapexamendiosB1I4L9JA napisał:

Jestem uzależnionym od gier BHPowcem i mam 28 lat (o matko). Gra BW jest kompromisem jaki osiągnąłem z moją żonką - nie wymaga pełnej koncentracji przez cały czas. O matko ale ja jestem stary

Mój nick pochodzi z jednej z książek Clive'a Barker'a gdzie Hapexanemdios był bogiem (jedynym płci męskiej), który postanowił zniszczyć wszystkie boginie, a następnie oczyścić cały świat.
Imię to znaczy mniej więcej tyle co "Bóg Szczęśliwego Końca".

ps. Sorki jacek1995, że na Twoim poscie.
Pps. O matko!! jestem tu chyba najstarszy.

Piszcie lepiej w tym temacie o sobie żeby nie było spamu.

Offline

 

#9 2007-12-13 20:01:06

Daran

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 11
Punktów :   -2 

Re: hejka

No to jak w jednym - to w jednym )

Cześć wam. Mam na imię Piotrek i czuję się jak na spotkaniu a.a.

Jestem wspólzałożycielem partii "pluszowych" czyli klanu Przyjacielskich Misiów i prawą ręką (lub tzw. facetem/narzeczonym/niewolnikiem - niepotrzebne skreślić;)) Skylla'y (nie wiem jak to napisać ). 

O zainteresowaniach to się boję pisać bo są nimi głównie sporty walki, broń biała i palna. A zapomniałbym - jeszcze gry, ale takie w których się strzela albo tnie - wampir jest jak znalazł ) Nazwa postaci jest od początku do końca zmyślona, z niczym się (mam nadzieję) nie kojarzy i do niczego nie nawiązuje, a wszelka zbierzność z istniejącymi postaciami jest zupełnie przypadkowa.

No i ostatnia sprawa, jako że obawiałem się, iż ktoś stwierdzi, że jestem na to za stary, ale HapexamendiosB1I4L9JA mnie wybawił - bez urazy, oczywiście. Ja mam tylko 23

Niech MIŚ będzie z wami

Offline

 

#10 2007-12-14 16:04:28

Djkusik

Miś

Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: hejka

jacek1995 dodaj 2 lata do twojego i to muj wiek Paweł prawdziwe imie Stalowa Wola miejscowosc:D .

Offline

 

#11 2007-12-19 22:05:43

LadyRebel

Miś

Zarejestrowany: 2007-12-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: hejka

Hej. Z tej strony Aśka. Miło mi Was poznać ;]

Mam 23 lata (nie jestem jeszcze taka stara ;p to sie moge przyznac) i od ponad roku jestem mężatką, mieszkam obecnie w stolicy aczkolwiek juz niedlugo, jestem teraz na 5 roku studiów na zarządzanu na UW --> czyli zajęcia (ktorych wbrew pozorom dowalili nam na koniec mnóstwo), pisanie magisterki, praktyki i takie tam ;p

To co lubie to: miłe spedzanie czasu ;p, dobra książka, filmy fantasy, puzzle (tak powyzej 1500 kawałków;p ) no i komp ofc.
jeśli chodzi o gry to uwielbiam RPG-i z rozbudowana fabułą (coś w stylu baldurs gate, icewind dale, planescape torment, sacred, beyond divinity, neverwinter, diablo itp.);
sporo grałam tez w MU (i na wielu servach) a teraz od niedawna w bloodwars i troche w plemiona, głownie z mniejszej ilości wolnego czasu. w bloodwars gram pierwszy raz takze nie smiejcie sie jak sie bede pytac o jakies glupoty

ps. podobnie jak u Hapexanemdiosa (^^) gry to tez moj nałóg, tyle ze ja nie musze isc na kompromis z mężem bo on tez duzo gra, między innymi takze w bloodwars na Morii II.

Starczy o mnie ;] Pozdrowionka

Ostatnio edytowany przez LadyRebel (2007-12-19 22:06:26)

Offline

 

#12 2008-02-18 08:15:11

Lizafka

Miś

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: hejka

Hej to teraz ja...mam na imie Michal i widze ze taki stary to ja nie jestem hehe... kompromis  moja przyszla zonka bo niedlugo weselisko i moge grac w BW ... mam 24 lata ...mieszkam bardzo blisko Poznania...pracuje i studiuje na WSKiZ w Poznaniu
lubie ..Misiek,moja Paulinke, piwko kino=film
ok starczy jak ktos chce wiedziec wiecej niech pyta

moje gg  razie czego 2999277

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkbiotech.pun.pl www.fairytailpbf.pun.pl www.gfp.pun.pl www.hiphop-pl.pun.pl www.sjuliet.pun.pl